Kredyt na klik - Pożyczka na dowód w 30s

Dzisiaj jest: Wednesday, 01 December 2021

logo kredyt na klik pl

Konta osobiste w ING Banku Śląskim - Co wybrać?

Wybierając konkretny bank, w którym chcemy założyć konto osobiste musimy wziąć pod uwagę kilka ważnych elementów, tak aby móc postawić na raki rachunek bankowy, który przede wszystkim będzie dawał nam maksimum korzyści, a minimum strat. Dziś chcielibyśmy wziąć pod lupę ING Bank Śląski, który jest wartą uwagi propozycją oferującą kilka niezwykle korzystnych ofert w kwestii kont osobistych.

Konto ING Direct otworz konto

Chcąc zająć się kontami warto najpierw dowiedzieć się, dlaczego warto postawić na ING Bank Śląski. Po pierwsze bardzo łatwa w obsłudze i sprawnym działaniu bankowość internetowa MOJE ING, która działa z każdego urządzenia mobilnego. Po drugie pełna kontrola wydatków, dzięki sprawdzaniu budżetu w codziennych finansach. Dzięki takiej opcji możemy zacząć planować nasze wydatki i stawiać na określone działania w celu zyskania oszczędności. Po trzecie nowoczesne płatności- możemy płacić kartą lub bez karty. Telefonem, naklejką Zbliżak Visa, BLIKIEM czy przelewem. Możliwości są ogromne. Po czwarte można robić tańsze zakupy dzięki opcji Moje Rabaty w Moim ING. I po piąte mamy dostęp w każdej chwili do dodatkowej gotówki stawiając na limit zadłużenia na koncie, na kartę kredytową albo i szybką pożyczkę online bez żadnych formalności.

Korzyści korzyściami, ale przejdźmy teraz do samych kont. Co więc w tym temacie może zaoferować nam ING Bank Śląski?

·        Konto Direct

Po pierwsze jest teraz na nie mega promocja. Jeśli otworzymy konto do 31 października 2018 roku przez Internet i do 28 lutego 2019 roku wykonamy transakcje na kwotę minimum 1000zł za pośrednictwem karty lub BLIK otrzymamy dodatkowe 100 zł. Co więcej, jeśli trzy z dokonanych transakcji zrobimy BLIKIEM dodatkowo dostaniemy 20zł, a gdy na rachunek wpłynie jeszcze minimum 1000zł wynagrodzenia od pracodawcy kolejne 20zł. W ten sposób nie robiąc praktycznie nic dostać można dodatkowe 140zł. I drugą promocją jest polecanie konta. Za każdego poleconego znajomego, który założy konto w banku z Twojego polecenia otrzymasz 100zł. Zarobić możesz na tym kolejne dodatkowe maksymalnie 1000zł.

Konto osobiste Direct daje nam wiele korzyści, a w tym zerowe opłaty za:

 • Prowadzenie konta ( wyjątek wpłaty i wypłaty w oddziale banku)
 • Krajowe przelewy internetowe w PLN ( wyjątek przelewy Ekspress ELIXIR, BlueCash i SORBNET)
 • Kartę do konta Visa zbliżeniowa- minimum 300zł miesięcznie transakcja
 • Wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash


·        Konto dla Młodych Mobi

Rachunek ten jest skierowany dla osób młodych, które nie ukończyły jeszcze 26 roku życia. Tutaj również obowiązuje promocja na 140zł. 100zł otrzymamy jeśli do 31 października 2018 otworzymy konto i do 30 listopada wykonamy 8 transakcji kartą lub BLIKIEM. Dodatkowe 20zł, jeśli wykonamy trzy transakcje BLIKIEM w Internecie i kolejne 20zł, gdy na konto wpłynie stypendium lub wynagrodzenie od pracodawcy. Promocja na 100zł za każdego znajomego także i w przypadku tego konta obowiązuje. Oprócz 0zł za wszystko jak w koncie Direct tutaj można otrzymać także 0zł za zbliżak Visa- karta w formie naklejki i 0zł za wpłaty w wpłatomatach ING.

·        Konto Komfort

Wybierając Konto Komfort otrzymać możemy także dwie oferowane przez bank promocje. Pierwsza to 140zł podarunku- 100zł jeśli do 31 października założymy konto i do 28 lutego 2019 wykonamy transakcje kartą lub BLIKIEM na kwotę minimum 1000zł, 20zł gdy wykonamy 3 transakcje BLIKIEM w Internecie i 20zł, gdy na konto wpłynie minimum 1000zł od pracodawcy. Ponadto można otrzymać 100zł za każdego poleconego klienta, łącznie aż do 1000 złotych dodatkowej gotówki.

Co otrzymujemy wybierając konto Komfort?

 • 6zł za prowadzenie konta w miesiącu otwarcia i przez kolejne 3 miesiące, 12 zł za kolejne miesiące
 • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • 0zł na kartę Visa Zbliżeniową z funkcją wielowalutową
 • 0zł za przelewy internetowe w PLN ( wyjątek przelewy Express ELIXIR, Blue Cash i SORBNET)
 • 0zł za przelewy internetowe między kontem osobistym, a oszczędnościowym w ING


Wybierając Konto Komfort otrzymuje się w pakiecie Kartę Zbliżeniową Visa, Otwarte Konto Oszczędnościowe, aplikację mobilną i tak zwany Profil Zaufany, dzięki któremu możemy załatwiać wszelkie urzędowe sprawy bez wychodzenia z domu.

·        Konto dla dziecka

Konto to można założyć dla dziecka, które ukończyło 13 rok życia. Nowoczesne konto posiada aplikację mobilną i trzy karty do wyboru wraz z możliwością płacenia przez Internet. Jak ono działa? Na konto wysyłamy kieszonkowe, którym dziecko może dysponować pod pełną naszą kontrolą. Wszystko jest całkowicie darmowe. Dajemy dziecku możliwość zarządzania swoimi pieniędzmi, uczenia czym są oszczędności i kontrola nad swoimi pieniędzmi.

Oczywiście dwa podstawowe konta to Direct i Komfort. Które z nich jest lepsze? Które może nam więcej zaoferować? Sprawdźmy:

Konto

Direct

Komfort

Prowadzenie konta

Darmowe- z wyjątkiem wpłat i wypłat w oddziale banku

6zł za miesiąc otwarcia i przez kolejne 3 miesiące

12zł w kolejnych miesiącach

Wypłaty z bankomatów

Darmowe z ING i z Planet Cash

Darmowe ze wszystkich bankomatów

Przelewy internetowe

Darmowe (wyjątek przelewy Ekspress ELIXIR, BlueCash i SORBNET)

Darmowe (wyjątek przelewy Ekspress ELIXIR, BlueCash i SORBNET)

Karta zbliżeniowa

0zł, jeśli dokonujemy transakcji na kwotę minimum 300zł miesięcznie

0zł

Zastanawiając się nad tym, które konto jest bardziej opłacalne wiele tak naprawdę zależy od tego, w jakim celu je otwieramy i jakie mamy względem niego oczekiwania. Choć Komfort jest płatne pod względem prowadzenia, daje nam całkowite 0zł za wszelkie operacje. Direct jest darmowe, ale musimy spełniać określone wymagania, jeśli chcemy otrzymać za 0zł lub też musimy dokonać odpowiedniej opłaty. Zastanawiając się nad tym, jakie operacje wykonujemy w miesiącu musimy po prostu przeliczyć co bardziej nam odpowiada.

A co, jeśli porównamy w ING, czyli Direct i Komfort z innymi bankami i ich ofertami, które również starają zapewnić swoim klientom ogrom różnorodnych korzyści? Czy oferty tych banków są lepsze czy może wypadają na tle konkurencji zdecydowanie gorzej?

Dla porównania bierzemy dodatkowo eKonto Standard w mBanku, Konto Premium w T-Mobile Usługi Bankowe oraz Konto Idealne w Idea Banku.

  Konto Direct w ING

Konto Komfort w ING

eKonto w mBanku

Konto Premium w T-Mobile Usługi Bankowe

Konto Idealne w Idea Banku

Otwarcie i prowadzenie konta

0zł- wyjątek wpłaty, wypłaty i przelewy w oddziałach banku

6zł w miesiącu założenia i przez kolejne 3 miesiące

12 zł w pozostałych miesiącach

0zł

0zł, jeśli dokonamy transakcji kartą na kwotę powyżej 500zł. Jeśli nie spełnimy warunków opłata wynosi 18,90 zł /miesięcznie

0zł

Korzystanie z karty

0zł, jeśli dokonamy transakcji kartą na kwotę minimum 300zł

0zł

0zł jeśli dokonujemy minimum 5 transakcji kartą lub 4zł miesięcznie

0zł

0zł

Wypłaty z bankomatów

0zł z ING Bank Śląski i PlanetCash

Darmowe w całym kraju

0zł, jeśli kwota wynosi powyżej 100zł. Dotyczy to bankomatów mBank, Santander, euro net, Planet Cash.

0zł ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą

0zł ze wszystkich bankomatów w kraju

Przelewy internetowe

Darmowe

(wyjątek przelewy Ekspress ELIXIR, BlueCash i SORBNET)

Darmowe

(wyjątek przelewy Ekspress ELIXIR, BlueCash i SORBNET)

darmowe

Darmowe

Darmowe, w tym również 0zł w miesiącu za dwa przelewy natychmiastowe i SEPA

Promocje i dodatki

140zł dodatkowo do konta:

-100zł jeśli do 31 października 2018 roku założymy konto i do 28 lutego 2019 roku dokonamy transakcji na kwotę minimum 1000zł BLIKIEM lub kartą

-20zł, jeśli trzy transakcje będą opłacone BLIKIEM przez Internet

-20zł jeśli wpłata od pracodawcy wyniesie minimum 1000zł przelane na konto

Ponadto można otrzymać pieniądze za zakładanie konta przez znajomych z naszego polecenia. 100zł za każdą osobę, maksymalnie 1000zł.

140zł dodatkowo do konta:

-100zł jeśli do 31 października 2018 roku założymy konto i do 28 lutego 2019 roku dokonamy transakcji na kwotę minimum 1000zł BLIKIEM lub kartą

-20zł, jeśli trzy transakcje będą opłacone BLIKIEM przez Internet

-20zł jeśli wpłata od pracodawcy wyniesie minimum 1000zł przelane na konto

Ponadto można otrzymać pieniądze za zakładanie konta przez znajomych z naszego polecenia. 100zł za każdą osobę, maksymalnie 1000zł.

Dodatkiem jest:

-promocja 150zł, jeśli do 12.01.2019 roku założymy konto w tym banku. Korzystamy z opcji MoneyBack do 31.08.2019 roku i w ten sposób zbieramy przysługującą nam kwotę.

-30zł miesięcznie przez pięć miesięcy, zależna od ilości transakcji dokonanych kartą lub BLIKIEM

- Lokata na Start- oprocentowanie 3,5% do 10 000zł na okres 3 miesięcy

Dodatkiem jest:

-atrakcyjne korzyści dla usług telekomunikacyjnych
- promocja MoneyBack- możliwość zwrotu miesięcznie kwoty 25 PLN, jeśli wydamy kartą lub blikiem kwotę minimum 500zł.

Dodatkiem jest:

-Konto Oszczędnościowe Zośka Pro dające 2,25% oprocentowania do limitu określonego jako 10-krotność środków na koncie na koniec dnia.

-Konto Zyskowne dające oprocentowanie 2,2% do 10 000zł w PLN i 1,5-1,85% powyżej tej kwoty. Warunkiem jest wpływ na konto w miesiącu w kwocie minimum 1000zł.

Trudno określić, które spośród kont są najlepsze, gdyż każde mają nam do zaoferowania dobre korzyści. Na pewno warto zwrócić uwagę na Konto Direct, które wydaje się być jednym z najlepszych na rynku, ale i oferty innych placówek nie są w tym zakresie gorsze.

ING Bank Śląski to placówka, która na pewno jest wartą wyboru w kwestii zakładania konta i nie ma, co do tego żadnych wątpliwości. Dużą zaletą jest aktualna promocja, dzięki której można zyskać dodatkowe pieniądze, a do tego i rachunek, dzięki któremu zarządzanie naszymi pieniędzmi jeszcze nigdy nie było tak proste.

1 comment

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

 • Nowe
 • Popularne
 • 0 Wzięcie kredytu bankowego z pewnością nie jest zadaniem…
 • 1 Wybierając konkretny bank, w którym chcemy założyć konto…
 • 1 Oferta 10 000 , 20 000 czy nawet…
 • 4 Wzięcie kredytu w banku jeszcze nie tak dawno…
 • 3 Dziś już nawet w banku można otrzymać pożyczkę,…
 • 2 Wszystkie te osoby zainteresowane Kartą Dużej Rodziny, z…
 • 0 Wydawać by się mogło, że oferta 0% jest…
 • 0 Połączenie ze sobą placówki bankowej i sieci telefonii…
 • 0 Wszystkie pożyczki i kredyty gotówkowe dostępne w bankach…
 • 0 Placówki pozabankowe cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów,…
Używamy plików cookie, aby ulepszyć naszą stronę i ułatwić ci jej używanie. Pliki cookie używane do podstawowej obsługi tej strony zostały już ustawione. polityce prywatności. Akceptuję ciasteczka na tej stronie.OK